August Exams 2021
Aug. 1, 2021

Start: Aug. 1, 2021

End: Aug. 1, 2021

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Garant: Alexandra Slezáková

Spravca: Juraj Ruža

- Entry fee: 10.00 €
- Dalsi pes: 10.00 €

Event agenda: Propozicie SK

Rose Speedlight Dog Camp invites to double-exam race! :)

PROGRAM

--- Change in categories' order was made ---
7.30-7.45 working books and payments on site handing out for A3 – all teams will be registered in advanced

Sunday 1.8.2021
8.00 2x exam A3 (S-M-L)
following 2x exam A2 (S-M-L)
following 2x exam A1 (S-M-L)

(i) Exact time plan will be published after entry deadline at least 1 day before the competition

Competition will be held under hygienic conditions according to the current Slovak law.

Judges: Juraj Ruža (SK)
Guarantee: Alexandra Slezáková
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

70
Teams registered
34
Finished registrations
66
Free places

LARGE 34

VETERAN 0

A3 8

A2 13

A1 13

MEDIUM 18

VETERAN 0

A3 3

A2 8

A1 7

SMALL 18

VETERAN 0

A3 9

A2 4

A1 5

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Dana Hajurková Misty LARGE (A1) SK
Lenka Repková Diki SMALL (A3) SK
Lenka Repková Omega Kogito Easter LARGE (A3) SK
Zuzana Kalčevská Bella Ragazza la Vera Felicitá SMALL (A1) SK
Zuzana Kalčevská Chessie SMALL (A3) SK
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia SMALL (A2) SK
Lucia Dobríková BeOffbeat Amazing Slash LARGE (A2) SK
Barbora Karolová Eta od Sakmana MEDIUM (A1) SK
Katarína Mináriková Alijamo's Dragonfly LARGE (A1) SK
Hella Illényiová Flores Ferencik LARGE (A2) SK
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel LARGE (A3) SK
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes LARGE (A3) SK
Miruš Antalova HAKRIELLIS YOU CANNOT WIELD IT MEDIUM (A1) SK
Zsofia Szabó Finix Xtatic Priya LARGE (A1) HU
Jäckl Anikó Nyírségfia Betyár Szell MEDIUM (A1) HU
Dóra Somogyi Pinsch-Bull Bryan SMALL (A1) HU
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille MEDIUM (A2) HU
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond MEDIUM (A3) SK
Braňo Vlček Quick Brown Neraka MEDIUM (A3) SK
Annamária Borovská My Magic KE Top Gun MEDIUM (A2) SK
Luba Paulinyova Elza MEDIUM (A3) SK
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Patrícia Ondrušková Walerion Minowara SMALL (A3) SK
Ágnes Ács-Kövesi Mawlch Jiu LARGE (A1) HU
Tamara Jančovičová Meggie LARGE (A2) SK
Anita Paulikné Müllner Dainty Rogue at Sylvan Moonlight LARGE (A2)
Petra Horňáková Aimer le bleu Lago Benea LARGE (A3) SK
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto MEDIUM (A2) HU
Gabriela Višňovská COYA Matacan LARGE (A1) SK
Renata Millan Kralova Amaya Anjelska Straz LARGE (A3) SK
Dana Lepková Nelly LARGE (A2) SK
Eva Debnarova Dorka MEDIUM (A1) SK
Eva Debnarova Amy MEDIUM (A1) SK
Ema Slivková Cioccolatta Properipes Ochi LARGE (A2) SK
Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru SMALL (A1) SK
Eniko Buza Misty Highland Humvee LARGE (A1) HU
Agota Vegh Wixtra Alohomora Lexa LARGE (A1) HU
Lucia Holická Allegra LARGE (A1) SK
Soňa Gillányiová Wall-e MEDIUM (A2) SK
Soňa Gillányiová Bastien Sobasan MEDIUM (A1) SK
Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent LARGE (A2)
Milena Kohutková Lucy LARGE (A1) SK
Daniela Ďurigová Ashley SMALL (A2) SK
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek LARGE (A1) HU
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily MEDIUM (A2) SK
Monika Parnahajova Go Wild Alkyra SMALL (A2) SK
Tatjana Kašparová Amon MEDIUM (A2) SK
Martina Gajdošová Letti LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu LARGE (A1) SK
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri LARGE (A2) SK
An**** Ja***** Rita LARGE (A3) SK
An**** Ja***** Puzzle Dajavera LARGE (A2) SK
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory SMALL (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura MEDIUM (A2) SK
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco LARGE (A2) SK
Barbora Harmanová Harmony Perla z Polabí SMALL (A1) SK
Barbora Harmanová Joyce MEDIUM (A1) SK
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta SMALL (A3) SK
Tatiana Marekova DŽIWY Bambabibi SMALL (A1) SK
Ivana Barányi Köplingerová Bria LARGE (A2) SK
Alexandra Šebová Shaggy LARGE (A3) SK
Betka Gromovská Beny LARGE (A1) SK
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven MEDIUM (A2) SK
Marianna Mikušová Ariana Grande Gandamak LARGE (A3) SK
Martin Repka Be The One IDOLO LARGE (A1) SK
Eva Majzlánová Crazy Julia My Waimea LARGE (A2) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138