Lord of the Winter IV. 2021/2022
Feb. 5, 2022

Start: Feb. 5, 2022

End: Feb. 6, 2022

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Garant: Juraj Ruža

Spravca: Alexandra Slezáková

- Entry fee: 40.00 €
- Dalsi pes: 40.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to THE IV. PART OF WINTER AGILITY SERIES LORD OF THE WINTER 2021/2022!

PROGRAM

Saturday 5.2.2022
Open Agility I.
Open Jumping I.
Open Jumping II.

Sunday 6.2.2022
Open Agility II.
FINALS

Competition will be held under hygienic conditions according to the current Slovak law.

Discounted starting fee 175€ for all 5 competitions is available with accepted payments until 31.8.2021

Judges: Sascha Grunder (CH) and Margaréta Kolevová (SK)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

71
Teams registered
29
Finished registrations
121
Free places

LARGE 30

VETERAN 0

A3 15

A2 4

A1 11

MEDIUM 17

VETERAN 0

A3 9

A2 5

A1 3

SMALL 24

VETERAN 0

A3 13

A2 5

A1 6

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Ivana Barányi Köplingerová Bria LARGE (A3) SK
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco LARGE (A3) SK
Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura MEDIUM (A3) SK
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri LARGE (A2) SK
Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes LARGE (A3)
Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen LARGE (A3)
Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik LARGE (A3)
Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois LARGE (A3)
Barbora Harmanová Harmony Perla z Polabí SMALL (A1) SK
Barbora Harmanová Joyce MEDIUM (A1) SK
Monika Parnahajova Go Wild Alkyra SMALL (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A3) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A2) SK
Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky LARGE (A3) CZ
Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat LARGE (A1) CZ
Lucie Šebková Qualand Back to Black LARGE (A1) CZ
Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru SMALL (A2) SK
Tomáš Lerl Amigo LARGE (A1) CZ
Juraj Ruža Dracula Mystique Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Sandra Langer Best of Magic Borders LARGE (A3) AT
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu LARGE (A1) SK
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds LARGE (A3) AT
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County LARGE (A3) AT
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Barbora Lerlová Hidden Treasure Lukato Gold SMALL (A2) CZ
Petra Meszaros Jumparound Come N' Play With me MEDIUM (A2) HU
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár MEDIUM (A3) HU
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille MEDIUM (A2) HU
Miruš Antalova HAKRIELLIS YOU CANNOT WIELD IT MEDIUM (A1) SK
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen MEDIUM (A3) SK
Rafal Czopa Kora MEDIUM (A3) PL
Maria Kiovska Aimee U Dvou Obru LARGE (A1)
Marianna Mihályová Ariana Grande Gandamak LARGE (A3) SK
Petra Horňáková Aimer le bleu Lago Benea LARGE (A3) SK
Dominika Sopinská Tara LARGE (A3) SK
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes LARGE (A3) SK
Petra Barborová Bazinga LARGE (A1) SK
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven MEDIUM (A2) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl SMALL (A2) SK
Reka Laszlo Pepper Power at Small Swan SMALL (A1) HU
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp MEDIUM (A3) SK
Simona Filova Allegra La Vera Felicita SMALL (A3) SK
Jana Jourová Umpalumpa SMALL (A3) CZ
Jana Jourová Bebop Chancy Remus MEDIUM (A3) CZ
Vivien Tóth "Ensley" Béta's Hurricane Balance MEDIUM (A3) HU
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily MEDIUM (A2) SK
Zsombor Laszlo Honeybee at Small Swan SMALL (A3) HU
Zsombor Laszlo Happy Shepherds Arkansas MEDIUM (A2) HU
Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda MEDIUM (A1) CZ
Reka Novak Mystic Moonlight Bi Blue Belmondo SMALL (A1) HU
Patrícia Ondrušková Walerion Minowara SMALL (A3) SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita SMALL (A3) SK
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A3) CZ
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant LARGE (A1) SK
Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer MEDIUM (A3) CZ
Dalma Naggyőr Enzo SMALL (A1) HU
Zsófia Sallay ASTI LARGE (A1) HU
Zsófia Sallay Lexgryfe Ríra LARGE (A3) HU
Sandra Langer Firework hill Las Vegas LARGE (A1) AT
Sandra Langer Kings of Joy Courage SMALL (A1) AT
Wéber Krisztina Nils Holgersson von Morosso SMALL (A3) HU
Dalma Naggyőr Rolex in blue of Summergarden SMALL (A3) HU
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Martina Gajdošová Letti LARGE (A2) SK
Brigitta Ray Oliwonder’s Frenetic Winner SMALL (A1) HU
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk SMALL (A3) HU
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A3) SK
Adrienn Molnár Lucky Summer Spumante LARGE (A2) HU
Fiona Dienstbier Churchill Best of Borderbande LARGE (A1) AT
Denisa Lajmarová Game over Nornik SMALL (A3) CZ
Alexandra Andrasikova Dynamic Drive Delia LARGE (A1) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138