November Exams 2021
Nov. 20, 2021

Start: Nov. 20, 2021

End: Nov. 20, 2021

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Garant: Alexandra Slezáková

Spravca: Juraj Ruža

- Entry fee: 10.00 €
- Dalsi pes: 10.00 €

Event agenda: Propozicie SK

Rose Speedlight Dog Camp invites to double-exam race! :)

PROGRAM

8.30 – 8.45 working books and payments on site handing out for A3 – all teams will be registered in advanced

Saturday 20.11.2021
9.00 2x exam A3 (S-M-L)
following 2x exam A2 (S-M-L)
following 2x exam A1 (S-M-L)

(i) Exact time plan will be published after entry deadline at least 1 day before the competition

Competition will be held under hygienic conditions according to the current Slovak law.

Judges: Annamária Borovská (SK)
Guarantee: Alexandra Slezáková
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

31
Teams registered
4
Finished registrations
96
Free places

LARGE 19

VETERAN 0

A3 5

A2 6

A1 8

MEDIUM 3

VETERAN 0

A3 2

A2 1

A1 0

SMALL 9

VETERAN 0

A3 4

A2 4

A1 1

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco LARGE (A3) SK
Veronika Olešovská Dejvy SMALL (A2) SK
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová Letti LARGE (A2) SK
Andrea Jaklovská Rita LARGE (A3) SK
Andrea Jaklovská Puzzle Dajavera LARGE (A2) SK
Sára Gerátová Ťapka MEDIUM (A3) SK
Sára Gerátová Cora LARGE (A2) SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita SMALL (A3) SK
Miriama Burajová Alma LARGE (A3) SK
Da** Bl***** Izabela LARGE (A1) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A2) SK
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco SMALL (A3) SK
Viktoria Varga Indy In Fidem LARGE (A1) HU
Viktoria Varga Smart As A Whip Avenger Phantom LARGE (A1) HU
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek LARGE (A1) HU
Marie Valachovičová Bijoux Brigitte la Vera Felicitá SMALL (A1) CZ
Dana Hajurková Misty LARGE (A1) SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Betka Gromovská Beny LARGE (A1) SK
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family LARGE (A3) SK
Pavol Vakonič Kasia Kay Vakonič Family LARGE (A1) SK
Pavol Vakonič Siri Sirael of Summergarden SMALL (A2) SK
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant LARGE (A1) SK
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven MEDIUM (A2) SK
Dominika Sopinská Tara LARGE (A3) SK
Tatjana Kašparová Amon Paganiniho symfonie MEDIUM (A3) SK
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight SMALL (A2) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138